Mūsu Stāsts

“One Communications” ir 2015. gadā dibināta sabiedrisko attiecību aģentūra, kas darbojas ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas valstu tirgū. Mēs izstrādājam spēcīgas idejas un veidojam pievilcīgus stāstus ziņu ātrumā, kas  veido tūlītēju ietekmi, transformējot domāšanu un rīcību, kā arī radām mirkļus. Motivējam sevi un savus klientus atklāt saistošus un oriģinālus veidus, kā dažādot un veicināt izaugsmi... iekarot tirgu... lai turētu savas acis ne tikai uz ceļa, kas ir priekšā, bet arī pievērst uzmanību atpakaļskata spogulim, pārliecinoties, ka esam priekšā tendencēm, jautājumiem un konkurencei, ar ko katru dienu saskaras mūsu klienti.

Ja jūs meklējiet aģentūru, kas spēs izstrādāt un īstenot spēcīgas kampaņas, izmantojot visus pieejamos sabiedrisko attiecību instrumentus, sniedzot atbalstu komunikācijā, kā arī, ja esiet partnera meklējumos, ar kuru kopā radīt un īstenot  projektus - mēs esam jūsu pareizā izvēle!

Aģentūra apkalpo uzņēmumus, kas darbojas dažādās nozarēs:
ekonomika un finanses, apdrošināšana, vides politika un aizsardzība, tirdzniecība, veselības aprūpe, būvniecība, politika, sports, izklaides un pasākumu industrija, starptautiskie projekti, tūrisms, pašvaldību darbs, labdabības un sociālie projekti.

Business Conference

Mēs strādājam ar:

Dažāda lieluma uzņēmumiem, valsts iestādēm, pašvaldībām, asociācijām, biedrībām un nodibinājumiem, privātām personām un politiskajām partijām.

 

Aģentūras komandā ir cilvēki, kuriem sabiedrisko attiecību nozarē ir vairāk nekā 15 gadu pieredze, tajā pašā laikā, “jaunie komandas spēlētāji” atsvaidzina ar modernu skatījumu un inovatīvām idejām. Tāpēc katram klientam piedāvājam piemērotāko kampaņu viņu mērķu sasniegšanai un zinošu projektu vadītāju.